Akce

Vyrazte na největší teniskový festival ve Střední Evropě

Sbírání kytiček

Máte rádi tenisky? Přece jen už dávno nejde pouze o sportovní obuv. Nosit se dají jak ke kostýmku, tak k šatům. Přijďte omrknout ty nejnovější trendy na 3. ročník jedinečného festivalu TENISKOLOGY do pražského obchodního domu Kotva. 

Přemýšlíte co s pátečním odpolednem nebo co dělat o víkendu? Vydejte se na jedinečnou událost roku, unikátní festival tenisek v celé střední Evropě. 3. ročník jedinečného festivalu tenisek Teniskology se koná 20. – 21. října v obchodním domě Kotva v Praze. Pro všechny milovníky sportovní obuvi zde budou otevřeny hned 3 patra sportovních tenisek. Přijďte omrknout nejnovější trendy, limitované edice, hudební a sportovní vystoupení, skvělé show. 

Na co se můžete těšit?

Čeká vás více než 60 prodejních míst nejen s teniskami, exkluzivní koncerty, taneční show, prezentace sneaker kultury od historie po dalekou budoucnost. Svou kreativitu můžete ukázat na interaktivních a zábavných workshopech ze světa tenisek, ale i ty nejlepší bary a gurmánské zážitky. 

Koho tam můžete potkat?

Tak jako každý rok má TENISKOLOGY své guru, kteří budou slavnostně přísahat, že v jiných botách, než v teniskách nevyjdou na ulici. Takže vidět můžete třeba tenistu Tomáše Berdycha nebo zpěvačku Kláru Výtiskovou.

Kdy, kde a za kolik?

TENISKOLOGY se koná v obchodním domě Kotva v srdci Prahy ve 4. patře, které je nyní přístupné veřejnosti, ale také v 5. a 6. patře obchodního domu Kotva, které doposud nebyla veřejnosti přístupna. Až těsně před festivalem se Kotvou prožene demoliční komando a srovná dvě kancelářská retropatra se zemí. Vznikne tak naprosto unikátní open space o ploše přesahující 4 000 m2.  Festival se koná od Pátku 20. 10. do soboty 21.10. 2017


Jednodenní vstupenky seženete na místě nebo na www.tesinkology.com od 150 Kč. 


Připravila: Eva

Foto: teniskology

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků