Zdraví

Využijte aktivní energie jara

Jaro nám přináší velmi silné aktivní energie. Jedná se o poměrně velký zlom mezi velmi pasivními energiemi zimy a ostrými energiemi jara.

Zimu jsme měli strávit především odpočinkem a měli jsme regenerovat síly k tomu, abychom právě tyto silné energie jara zvládli. Komu se odpočívat nepodařilo, může nyní na jaře zaznamenat nedostatek sil a energie. 


Je důležité, abychom si v tyto měsíce (únor a březen) starali o svojí aktivní energii. Musíme ji doplňovat, protože jinak bychom si mohli vyčerpat své ledviny. Proto se snažte vstávat dříve, než v zimě


Měli byste být na nohou nejpozději v 7:00 ráno. Využijte různých potravinových doplňků, které posilují aktivní energii. Např. chlorelu, spirulinu apod. Neměli byste také vynechat Aloe Vera. 


Často větrejte a snažte se co nejvíce chodit pěšky a dodržujte přísně pitný režim. Při náznaku únavy hned odpočívejte. Pokud to jen trošku půjde, choďte do přírody a nasávejte silné energie přicházejícího jara. Osvěží vás a bude dobíjet vaše baterie. Důležité budou také květiny v interiéru. Kupujte si domů čerstvé květiny.


Autor: Jiří Čerňák cernakinteriordesign.webs.com

Foto: freeimages


Diskuze: příspěvků