Hobby

Vztahy v březnu podle feng-shui

Energie jara jsou neúprosné a nezastavitelné. Vše v přírodě hledá partnery proto, aby byl zachován život, aby bylo zajištěno pokračování rodu.

Boj s chladem se mění na sbližování. Tyto energie se samozřejmě týkají i člověka, protože je nedílnou součástí přírody.

Březen přeje vztahům

Březen je tak velmi dobrým měsícem pro sblížení ve vztazích. Obecně považujeme za měsíc lásky květen, ale v březnu se v nás začínají probouzet „pářící se pudy“ a chceme se co nejvíce dostat do blízkosti druhého pohlaví. Využijte tuto silnou energii k tomu, abyste si byli s partnerem blíž.

Energie se probouzejí a začínají být opravdu aktivní. Proto se snažte být s partnerem co nejvíce. V březnu byste spolu měli trávit hodně času. Vnímejte svoji blízkost a uvědomte si, jak je partner pro váš život důležitý. Dejte mu to najevo. Řekněte mu to. Projevte svoji lásku a náklonnost.

Buďte otevření

Ti z vás, kteří teprve partnera hledají, by měli vnímat více lidi ve svém okolí. Snažte se o bližší kontakt. Hledejte „spřízněné“ duše. Buďte s lidmi, se kterými se cítíte dobře a máte z nich dobrý pocit. Nemusíte se hned nikomu vrhat do náruče. Buďte blízko a vnímejte.

Abyste si ale partnera získali, musíte i vy být otevření a nechat lidi kolem sebe vnímat vás a vaši energii. Nesmíte být uzavření. V březnu se vše otevírá, snaží se vyjít ven a hledat místo na slunci.

Stejně tak se musíte chovat i vy, abyste dali světu najevo, že jste otevření. Že hledáte partnera pro život. Stejně tak, jako jste citliví vůči ostatním, i oni budou citlivě vnímat vás.

Proto si dávejte pozor na to, co z vás vyzařuje. Vyhněte se všem negativním energiím. Nesmíte působit odtažitě a uzavřeně. Vše v přírodě si právě nyní hledá partnera pro život, tak toho využijte.

Autor: Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: cernakinteriordesign.webs.com/
Zdroj fotografií: Pexels

Diskuze: příspěvků