Rodina

Vztahy v červenci podle Feng Shui

Sbírání kytiček

V červnu nám vládl kůň a s ním i silná vášeň. Ta nyní mírně oslabuje a koza nám do vztahu přináší více romantiky a citů. V červenci byste tak se svým partnerem měli zažít krásné a romantické chvíle.

Koza přináší velmi jemné a citlivé energie. Koza umí být velmi vnímavá a citlivá, umí dobře využívat svoji empatii. A právě toho byste měli co nejvíce využít ve svých partnerských vztazích v červenci.

Koza má ráda lásku. Proto se snažte v tomto měsíci svému partnerovi dávat najevo jak moc ho milujete. Nemusíte ho hned udusit v pevném obětí. Stačí malé a jemné pozornosti. Maličkosti udělají koze radost. Ale co ji nejvíc nadchne je vaše pozornost. V tomto měsíci tak může být to, že své ženě podržíte dveře důležitější, než když ji koupíte příliš drahou kytici.

Právě ty malé drobnosti, pozornosti, ta jemnost a neustálá pozornost vůči druhému partnerovi budou posilovat váš vztah. Buďte tedy co nejvíce pozorní a dávejte svému partnerovi co nejvíce najevo, že je pro vás důležitý.

Pokud s partnerem spolu bydlíte, měli byste si svůj domov v červenci příjemně zkrášlit. Je velmi důležité, abyste se spolu doma cítili velmi dobře. Využijte krásu léta a dejte si jeho energii co nejvíce také do interiéru. Neměli byste ale doma trávit veškerý čas. Energii července nejlépe „nasajete“ právě venku. Tam byste spolu měli trávit nejvíce času.

Koza a země chtějí oporu, zázemí, jistotu, pevnost a stabilitu. Tu se snažte v tomto měsíci opravdu udržet. Nevnášejte do vztahu nic, co by mohlo vašeho partnera znejistit či v něm vyvolat obavy o budoucnost. Naopak svého partnera neustále ujišťujte, jak je o vše postaráno, jak je vše tak, jak má být, že se nic nemůže stát apod. Koza má také ráda krásno a romantiku. Takže malým krásným dárkem rozhodně nic nezkazíte.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků