Rodina

Vztahy v dubnu podle Feng Shui: povzneste svůj vztah do výšin

Sbírání kytiček

Po milém a příjemném zajíci, který vládnul v březnu, přichází mocný a mohutný drak. Jeho silná energie nám umožní posunout se hodně dopředu.

Díky tomu, že drak umí létat, a tím nám ukázat i to, co sami nevidíme, může nám pomoci posunout náš partnerský vztah. Partnerské vztahy patří do tzv. energie Gua 2, kde já + já je méně než jedno my. Vztah je více než každý partner sám za sebe.

Právě v dubnu bychom si vědomě měli s partnerem uvědomit, že spolu jsme silnější než každý sám. Tuto sílu bychom měli našemu vztahu dopřát.

V dubnu by bylo dobré, abyste s partnerem řešili otázky své budoucnosti. Podívali se společně „za obzory“ a spolu si uvědomili, čeho všeho můžete díky svému vztahu dosáhnout. Uvědomte si sílu svého vztahu a buďte rádi, že jste spolu. Tato síla vám pak pomůže váš vztah ještě více upevnit.

Díky tomu, že se s partnerem společně zahledíte do budoucnosti, dáte svému vztahu také další perspektivu. To pomůže hlavně párům, které se mohli ve svém vztahu dostat na tzv. mrtvý bod, kdy mají pocit, že je ve vztahu již nic nového nečeká, že již vše končí. Drak vám přináší možnosti, jak vztah opět „nakopnout“ a posunout se.

Drak je ale také velmi silná síla individuality. Proto se vyvarujte toho, abyste sílu draka chtěli využít pro své já. Tou individualitou má být váš vztah, ne vaše já. Pak by totiž došlo k tomu, že síla jednoho já by se chtěla prosadit na úkor druhého já nebo i celého vztahu.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků