Hobby

Vztahy v lednu podle Feng Shui

Sbírání kytiček

Energie buvola jsou velmi individualistické. Proto se v každém člověku začíná probouzet jeho vlastní já. Lidé tak mají pozornost soustředěnou sami na sebe a zajímají se hlavně o svoji vlastní cestu.

To se může projevit i ve vašem partnerském vztahu. Přirozeně se tak může stát, že každý z partnerů se začne zajímat o svoji vlastní cestu, své vlastní přání, sny a touhy. Může se tak zahledět do budoucnosti sám za sebe a bude opomíjet potřeby vztahu a druhého partnera.

Hrozí zde tak potenciální konflikt obou partnerů. Stačí si představit, jak se dva buvolové postaví prosti sobě. Nic dobrého z toho určitě nekouká. Každý si bude chtít prosadit to své, bez ohledu na druhého. V boji dvou buvolů vítěz bere vše a poražený nemá nic.

Ve vztahu oba partneři vytváří novou „entitu“ tzv. jedno. Tj. nejsou již dva ( každý sám za sebe), ale společně vytváří právě toto jedno. Energii buvola tak partneři nemají využívat každý sám pro sebe, ale pro své jedno. 

V lednu je pro vás důležité, abyste vše řešili společně. Uvědomte si, že jdete spolu po jedné cestě a ta musí mít společný cíl. Úlohou každého z vás je pak přispět k naplnění cíle svým dílem.

Na této cestě se máte vzájemně doplňovat a ne spolu soupeřit a snažit se prosadit to „své“ na úkor partnera. Vytvořte si proto v lednu společný plán. Vše připravujte spolu.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků