Hobby

Vztahy v listopadu 2020 podle Feng Shui: Pozor na bod mrazu

Sbírání kytiček

V listopadu nám začínají energie klesat opravdu do velké hloubky. Víme, že listopad patří k „nejsmutnějším“ měsícům v roce.

Dlouhé noci, zima a chlad, to vše nám na naší náladě rozhodně nepřidá. Klesající nálada a chuť cokoliv dělat se může negativně projevit právě v našich vztazích. 

Doba vlády chladu (Voda) neprospívá energiím vztahů, které patří k fázi Země. Země má ráda teplo, ne chlad. Pokud bychom tedy nechali chlad proniknout do našich vztahů, pak se můžeme dočkat i jejich konce (listopad patří k fázi ukončování). Proto se v oblasti vztahů musíte v listopadu zaměřit hlavně na posilování Ohně. Víte, že se říká: vztahy se ochladily. To znamená, že vztah nefunguje nebo se dále nerozvíjí. Tento princip bude posilován právě chladnými energiemi Vody v listopadu. 

Vodu umíme dobře vyrovnávat energií Ohně. Tuto energii posílíte hlavně radostí. Pokud cítíme radost, roste v nás energie Ohně. A také víme, že Oheň rád „přeskakuje“ a dokáže z malého plamínku zažehnout velký požár na velké ploše. Tj. Oheň je velmi nakažlivý. Takže pokud budete sami zažívat radost, je důležité, abyste se o ni v listopadu podělili se svým partnerem a snažili se i v něm radost zažehnout. Naopak, pokud bude mít radost váš partner a chce se s vámi o ni podělit, i když vaše vlastní nálada je na bodu mrazu, snažte se nechat jeho radostí „nakazit“. Nechte ho, ať jeho radost vstoupí i do vás. 

V listopadu se snažte dělat radost svým partnerům. Víme, co mají rádi, víme, co jim radost udělá, a to bychom jim měli dávat v co největší hojnosti. Hojnost je v listopadu důležitá, protože v listopadu vládne Vepř a ten hojnost potřebuje. Takže čím více radosti, tím lépe pro celý váš vztah. 

Oheň si do vztahu ale můžete vložit i jinými způsoby. Dělejte si každý den příjemné chvilky při svíčkách. Můžete si zatopit v krbu a v krásném obětí s partnerem jen tak koukat do ohně a kochat se jeho krásou. Můžete si spolu udělat nějaký dobrý teplý nápoj. Možností, jak vložit oheň do vztahu, máte hodně. Využijte je, aby se vašemu vztahu dařilo i v listopadu.

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků