Rodina

Vztahy v prosinci: mluvte o budoucnosti

Sbírání kytiček

I v oblasti vztahů je dobré co nejvíce využít aktivní energie krysy, která nám v prosinci vládne. Ve vztazích je velmi důležité cítit, že se vztah stále vyvíjí a posouvá „kupředu“.

Krysa nám umožní hledat cesty, které nám mohou pomoci se kupředu posouvat. Proto bychom měli s partnerem v prosinci začít mluvit o tom, co nás čeká v novém roce. Co  budeme potřebovat zařídit, udělat či upravit, aby se náš společný život mohl posunout dál.

Energie krysy jsou spojeny s komunikací

Proto bychom měli se svými partnery co nejvíce mluvit o budoucnosti a o tom, čeho bychom chtěli dosáhnout v roce 2024. V tomto roce budou vládnout energie dřevěného draka, které mohou přinést mnoho změn. Ty přinesou mnoho nových příležitostí, ale také určitý chaos. To, co platí dnes, v příštím roce již platit nemusí. Navíc energie dřevěného draka budou zohledňovat vývoj do budoucnosti, a proto bychom i v rámci našich vztahů měli uvažovat více dlouhodobě. Nejde tedy jen o to, čeho chceme dosáhnout v roce 2024, ale uvažovat více v perspektivě dalších let.

Snažte se tedy s partnerem co nejvíce hovořit o tom, jaké možnosti se vám v životě otevírají, co všechno můžete v následujícím období využít a jak se díky tomu ve vztahu posunout.

Na co si musíme dávat pozor je to, že Krysa patří k tzv. Gua 1 a to je velmi silná individuální energie. V rámci partnerských vztahů si tak musíme dávat více pozor na to, abychom se nesnažili prosadit to své na úkor vztahu či svého partnera. Pokud vnímáme vztah jako JEDNO, tj. nejsem JÁ, ale MY, pak touto silnou individuální energii můžeme využít pro posílení MY.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků