Rodina

Vztahy v říjnu podle Feng Shui: Buďte loajální

Sbírání kytiček

V říjnu vládnou energie kovu a psa. Energie psa jsou velmi loajální. Využijte toho i pro posílení vašeho vztahu s partnery. Snažte se v říjnu co nejvíce svému partnerovi dát najevo svoji loajalitu a ujistěte ho, že jste tu vždy pro něj.

Pocit loajality a sounáležitosti bude ve vztazích v říjnu důležitý. Pokud tento pocit posílíte, posílíte tím zároveň energii svého vztahu. Kov a pes také přinášejí energii řádu, pořádku a pravidel. Tyto energie patří do tzv. Gua 6. Právě energie Gua 6 je tzv. „čepem“ energie partnerských vztahů, tj. správné fungování energie Gua 6 je základem pro fungování energie vztahu. Proto se snažte v rámci svého vztahu co nejvíce dodržovat pravidla ve vašem vztahu s partnerem. Pokud jste se na něčem domluvili, pak to také dodržujte.

Pes má také rád spolehlivost. Dodržováním pravidel v rámci vztahu můžete posílit i to, že váš partner bude silně vnímat vaši spolehlivost, a to opět posílí energii vašeho vztahu.

Pokud ve vašem vztahu něco nefunguje, nebo nemáte některá pravidla ještě domluvená a nastavená, snažte se to udělat právě v říjnu. Pes a kov vám v tom mohou velmi pomoci.

Říjen je také tzv. mezidobí země, tj. období, kdy plánujeme další období v našem životě. Proto se s partnerem snažte v říjnu domluvit na plánech na příští rok. Čím jasnější představu o tom, co vše vás v příštím roce čeká, čeho chcete docílit, tím lépe se vám podaří vše naplánovat.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků