Rodina

Vztahy v srpnu podle Feng Shui: podporujte veselou a hravou náladu

Sbírání kytiček

V červenci jste si měli s partnery užívat pohodu, krásu a romantiku. V srpnu byste měli své vztahy opět trošku rozpohybovat.

Koza si v červenci ráda užívala příjemné a jemné energie. Opice bude chtít, aby se něco dělo, aby byla zábava. 

V srpnu byste s partnery měli zažít něco zábavného, aktivního, udělat něco zajímavého, co vás bude bavit. Aktivity by měly být hravé a mohly by trošku zapojit „mozkové závity“. Z tohoto pohledu je možné využít různých společenských her. Hraní her není jen zábava, ale každá hra má svá pravidla. Navíc u každé hry je nutno přemýšlet a snažit se dostat k cíli, tedy vyhrát. Opice je nejchytřejší zvíře zvěrokruhu a ráda hledá nejlepší cesty k cíli. Dokáže být i velmi taktická až vychytralá.

Pozor na možné konflikty. Víte, že u hry je dobrá zábava, ale pokud se něco někomu nelíbí, může dojít až k velkým hádkám. Tomu se snažte za každou cenu vyhnout. Opice je vždy velmi nepříjemný protivník a boje za vlády opice mohou být velmi nepříjemné a silně osobní. 

Hravost opičky si můžete užívat i v intimním vztahu. Opice si nejen ráda hraje, ale také zkoumá, zkouší nové cestičky. Proto by váš intimní život v srpnu mohl přinést něco nového, ještě neprobádaného.

Rozhodně se v srpnu nepouštějte do žádných hádek či konfliktů. Opice je velmi tvrdý soupeř a díky její chytrosti a „mazanosti“ není lehké ji porazit. Rozhodně nerada prohrává, takže vám nedá nic zadarmo. Hádky pak mohou končit opravdu špatně a mohou mít dlouhodobý negativní vliv na váš vztah. Opice také nesnáší lež. Proto se lhaní rozhodně vyhýbejte. Tentokrát by vám to opravdu nemuselo projít.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků