Rodina

Vztahy v září: věnujte partnerovi hodně pozornosti

Sbírání kytiček

Energie vztahů v období sílícího kovu a vlády kohouta mohou být trošku ošemetné. S kovem přichází i tzv. prochládání. To se nám začíná „vkrádat“ do všech oblastí života. Určitě nechcete, aby vaše vztahy ochladly.

Jak ale udržet v tomto trošku nepříznivém období vztahy na co nejvřelejší úrovni? I zde můžete naplno využít energie kohouta. Kohout se rád ukazuje, rád se „blýskne“. Načachrá si své peří a vystavuje se na odiv. Chce upoutat pozornost. A právě to bychom svým partnerům v září měli dopřát. Věnovat jim co nejvíce pozornosti, aby vnímali, jak jsou pro nás důležití.

Kohout má také rád uznání a ocenění. Takže rozhodně neuděláte chybu, když svému partnerovi nejenom věnujete pozornost, ale také oceníte jeho práci, jeho vzhled, jeho oblečení. Ale nedělejte to jen „z povinnosti“, to kohout vycítí a nebude se cítit dobře. Myslete to upřímně a svůj zájem dejte co nejvíce najevo.

U kohoutů známe také tzv. kohoutí zápasy. Zde si kohouti nedávají nic zadarmo a vrhají se na své soupeře opravdu nevybíravě. Mějte to na paměti a snažte se v září vyhýbat všem možným konfliktům. Ty by mohly z vašeho partnera udělat opravdu velmi silného bojovníka, který vám pak nedá šanci uniknout jeho bojové náladě. Tyto konflikty většinou nekončí příliš dobře.

Také je dobré mít na paměti, že kohout je velký pracant a často se svojí prací vyčerpá. Nezatěžujte příliš své partnery. Naopak jim dopřejte možnost odpočinku, když ho budou potřebovat. Jinak bychom svého partnera mohli vyčerpat.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků