Shopping

Zahřejte sebe i svou lásku mikinami pro páry

Slavíte výročí, nebo chcete udělat radost své drahé polovičce jen tak? My s partnerem výročí či jiné události příliš neřešíme, přesto občas jeden druhého rádi potěšíme. Může jít jen o nějakou drobnost či vtipný nápad.

Když jsem naposledy pátrala, co to bude tentokrát, narazila jsem na zajímavou věc. Upřímně jsem si nebyla jistá praktičností, tedy zda to bude reálně nosit, ale v tu chvíli mě to nadchlo. Vytvořila jsem pro nás dva mikiny s vlastním potiskem pro páry.

Mikiny pro páry s vlastním potiskem

Brala jsem to tak, že bude mít alespoň novou mikinu na doma či procházky se psem. Ale víte co? Když mikinu uviděl, strašně se smál, že prý jsem střelená. Jak jsem však předpokládala – prý by se cítil hloupě, nosit takovou mikinu na veřejnosti. Uklidnila jsem ho, že to ani nečekám.

Mikiny pro páry

Nakonec ji ale pak párkrát vytáhnul i na akci s kamarády a byl překvapený jejich reakcemi. Slavil úspěch. Všechny zajímalo, kde se dá něco podobného pořídit, že mikiny pro páry taky nutně potřebují. 

Do aktuálního počasí se navíc perfektně hodí, na bundu to už kolikrát odpoledne není, ale na tričko je ještě zima. Láska sice hřeje, ale mikina je mikina.

KP
Foto: Vyrobsitricko.cz


Diskuze: příspěvků