Krása

Zamilujte si šperky spojující tradice a moderní trendy

I v dnešní době stojí velká část výroby pravých šperků na poctivé ruční práci a postupech ověřených generacemi mistrů zlatníků.

Moc dobře si to uvědomují i ve firmě KLENOTA, která vznikla v roce 2008 z lásky ke šperkům a vychází právě z bohaté české historie ručního zlatnictví a šperkařství. 


Její ateliér najdete v srdci staré Prahy jen kousek od slavné Pařížské ulice. Zkušené zlatnice a zlatníci se zde pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde rukama. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout i na webu www.klenota.cz


Pestrý výběr od prstenů po náramky 

V nabídce klenotnictví KLENOTA najdete klasické i originální šperky pro ženy, muže i děti. Aby vydržely krásné po desítky let, pracuje se při jejich výrobě především s kvalitními odolnými materiály: zlatem, diamanty, pravými perlami a drahokamy


Zásnubní kolekce zahrnuje mimo jiné nadčasové prsteny s jedním výrazným briliantem, tzv. solitérem, nebo oblíbené halo designy. Pokud právě hledáte snubní prsteny, můžete vybírat ze všech barev zlata, dámské prsteny často zdobí také diamanty. Specialitou klenotnictví KLENOTA jsou prsteny se speciálně upraveným povrchem, které se nikdy nepoškrábou. 


Nabídka náušnic skrývá nejrůznější tvary: pecky, visací i kruhy všech velikostí. Nechybí samozřejmě ani přívěsky a řetízky, náramky, speciální dětská kolekce, pánské prsteny a minimalistické šperky. 


Drahokamy všech barev 

Milovníky ostatních drahých kamenů příjemně překvapí bohatá nabídka šperků s drahokamy – od těch známějších, jako je smaragd, safír či rubín, až po méně obvyklé morganity, akvamaríny nebo třeba topazy. 


A pokud dáváte přednost eleganci z hlubin řek a moří, čeká na vás kolekce perlových šperků: prsteny, náušnice, přívěsky a náhrdelníky, náramky i ladící soupravy. Vybírat můžete z perel sladkovodních, tahitských, Akoya a jižního Pacifiku. 


Nakupujte jednoduše on-line 

Brouzdejte a prohlížejte klidně celé hodiny z pohodlí domova. S výběrem a otázkami vám zákaznická podpora ochotně poradí po e-mailu či telefonu. A objednávka vám bude doručena zdarma po celé ČR, a dokonce i do většiny dalších zemí světa. Luxusní krabička a certifikát pravosti ke každému šperku jsou samozřejmostí.


KP
Foto: Klenota


Diskuze: příspěvků