Krása

Zatočte s lupy

Trápí Vás lupy? Vyzkoušeli jste neúspěšně různé šampóny a tonika? Příčinou může být citlivost vašeho organismu způsobená poškozenou ochrannou bariérou kůže. Proto už nestačí povrchové ošetření pokožky hlavy. Vyzkoušejte Inneov zdravá vlasová pokožka.

Dosud se vycházelo z přesvědčení, že příčinou výskytu lupů jsou sébum a kvasinky Malassezia vyskytující se na vlasové pokožce. Šampóny a tradiční léčba jsou proto převážně zaměřeny na povrchovou léčbu. Na základě nejnovějších studií však bylo dokázáno, že tyto samotné faktory nestačí na odhalení původu vzniku lupů. Byl identifikován třetí faktor, který je jejich skutečnou příčinou: individuální citlivost organismu způsobená poškozenou ochrannou bariérou kůže.

inneov zdravá vlasová pokožka

Na základě více než dvacetipětiletého výzkumu Nestlé v oblasti probiotik bylo izolováno ST11. Jedná se o specifický kmen probiotik, vyvinutý Nestlé, který patří pod rod lactobacillus a druh paracasei a je schopný zlepšit ochrannou bariéru, a působit tak na skutečnou příčinu lupů. Probiotika ST11 byla vyvinuta díky patentovanému biotechnologickému procesu, který umožňuje vytvořit pomocí atomizace stabilní prášek. Tento prášek pak tvoří doplněk stravy. Jeho schopnost posílit ochrannou bariéru byla klinicky prokázaná výzkumem L’Oréal v dvojitě slepé studii vs. placebo.

REDUKCE PROJEVŮ:
Výsledky po 8 týdnech.

Dvojitě slepou klinickou studii vs. placebo vedl Dr. P REYGAGNE (centrum zdraví Sabouraud, Nemocnice St.Louis, Paříž) na 58 dobrovolnících ve věku od 18 do 60 let, kteří jsou postiženi středně těžším až závažným onemocněním vlasové pokožky – lupy. Ti užívali jednu kapsli ST11 denně po dobu 8 týdnů.

Po dvou měsících užívání 3x více spotřebitelů bylo „velmi spokojených“ s užíváním Innéov Zdravá vlasová pokožka DS oproti spotřebitelům „velmi spokojených“ s používáním běžné topické péče, šampónu proti lupům. 90 % uživatelů se nevrátilo k používání šampónu proti lupům ani 6 týdnů po ukončení užívání přípravku Innéov Zdravá vlasová pokožka.


(Spotřebitelský test Innéov, prosinec – únor 2009 realizovaný po dobu 8 týdnů na 125 ženách a 100 mužích se středně těžším až závažným onemocněním vlasové pokožky lupy, 1 kapsle denně.)

Připravila: Katka
Foto: L´Oréal
13. 10. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků