Rodina

Zavlažování: pevné spojení s novými hadicemi Gardena

Sbírání kytiček

Potřebujete zalévat zahradu nebo terasu? Pořiďte si kvalitní Gardena systém.

Gardena nyní přichází na trh s novými typy zahradních hadic, které se vyznačují prvotřídními materiály s extrémně dlouhou životností a jedinečným profilem Power Grip. Vybrat si můžete podle svých požadavků a potřeb z produktových tříd: Gardena Premium SuperFLEX, Gardena Comfort HighFLEX a Gardena Comfort FLEX. Hadice jsou k dostání s průřezem 13 nebo 19 mm.

Výhodou nových modelů zahradních hadic je moderní profil Power Grip, který umožňuje spolehlivé spojení mezi hadicí a systémovými díly Original Gardena systému. Díky této nové povrchové technologii mají systémové díly napojené na hadici daleko větší přídržnost. Hadice se také lépe navíjí a dobře kloužou po jakémkoliv povrchu. Textilie se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech zaručuje odolnost vůči tlaku a udržuje stálý tvar hadice. Ta zároveň zůstává pružná a snadno se s ní manipuluje – netvoří se na ní uzly, ani se nekroutí. Tím je zajištěno pohodlné a flexibilní používání na vaší zahradě. Hadice neobsahují škodlivé ftaláty ani těžké kovy a jsou odolné vůči UV-záření. 

Moderní profil hadice Power Grip

 

Original Gardena systém 

Nejpohodlnější cestu jak přivést vodu na jakékoliv místo na vaší zahradě představuje Original Gardena systém – různé spojky a přípojky, které se velmi jednoduše a rychle připojují a odpojují jedinými kliknutím. Široký sortiment výrobků nabízí vynikající a bezpečné spojení hadice se zavalžovačem, vodovoním kohoutkem apod.

 

  • Spojky jsou konstruovány tak, aby zajistily rychlé, spolehlivé a vodotěsné spojení – jak mezi vodovodním kohoutkem a hadicí, tak mezi hadicí a zavlažovacím zařízením. Všechny spojky vydrží dlouhodobou zátěž a jsou kompatibilní s ostatními oblastmi zavlažovacích systémů. 
  • Praktická je výkyvná přípojka na vodovodní kohoutek, která zabraňuje zalamování a přetáčení hadice u vodovodního kohoutku. Přípojka má úhel 90° a je otočná o 360° pro ještě flexibilnější zavlažování.
  • Rychlospojka je ideální pro rychlé a pohodlnému připojení výstupního konce hadice na šroubení u vodovodního kohoutku. Pokud chcete spojení rozpojit, stačí jednoduše zatáhnout oranžový kroužek na rychlospojce směrem dolů.
  • Na konec hadice se instaluje stopspojka. Ta zaručuje, že se průtok vody automaticky zastaví při výměně zavlažovacího příslušenství, např. postřikovače nebo sprchy.

Více informací na www.gardena.cz

Komerční prezentace
Foto: Gardena
30. 7. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků