Shopping

Znáte stabilizované květiny

Stabilizované květiny jsou luxusem, který má ve Francii i Španělsku již letitou tradici.

Jsou stále jako živé. Jsou měkké, pružné, hebké a přirozeně barevné. Perfektně prospívají zcela bez vody, světla, slunce. Díky stabilizaci jsou předurčené pro dlouhodobé květinové výzdoby, a tak si každého zakoupeného kousku užijete až do syta. Vydrží vám minimálně rok bez vody a péče. Květiny jsou stále přírodního charakteru, naprosto bezpečné, neškodné, přesto, že jsou stabilizací upravené. Splňují přísné normy EU. 

FLOWER TIME kytice ze stabilizovaných květin Foto: FILITEA PHOTO

U nás v Čechách jsme je pro vás objevili ve FLOWER TIME, kde z nich tvoří originální květinové dekorace. V kamenném obchodě, stejně jako na jejich e-shopu www.flowertime.cz koupíte květinové dárky: flower boxy, kornoutky, pugéty, květinové náramky a další radosti. 

FLOWER TIME náramek ze stabilizovaných květin Foto: FILITEA PHOTO

Bez vody a slunce s nimi ozdobíte i temnější kouty celého domu. Nemusíte se o ně starat, přestože vypadají jako čerstvě utržené. Díky E-shopu se jejich produkty dostanou k vám po celé ČR a to jen za 100 Kč. 

FLOWER TIME květinový box ze stabilizovaných květin Foto: FILITEA PHOTO

Myslí i na svatby 

Ze stabilizovaných květin vám připraví originální květinové náramky, čelenky, korsáže, květiny a samozřejmě i svatební kytici a výzdobu prostor. To vše vám vydrží minimálně rok pro další parádu. Květinovou výzdobu můžete pak použít doma třeba na dekoraci váz. Rádi vám po svatbě stabilizované květiny a rostliny upraví do jakékoliv bytové dekorace.

FLOWER TIME výzdoba ze stabilizovaných květin Foto: FILITEA PHOTO

Více informací najdete na www.flowertime.cz.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj: FLOWER TIME

Foto: FILITEA PHOTO, www.filiteaphoto.cz


Diskuze: příspěvků