Tipy

Zoë Ayla Micro-Needling Derma Roller

Dejte svému mozku signál, aby začal produkovat více kolagenu. Jak známo, kolagen je základním stavebním kamenem pleti. Mikrojehličkový aplikátor na obličej Zoë Ayla Micro-Needling Derma Roller pomocí 0,5 mm dlouhých jehliček bezbolestně a šetrně narušuje vrchní vrstvu kůže. Vzniklým mikro-zraněním posílá mozku impuls, aby poškozené místo sám opravil a vytvořil nový kolagen.

S tímto aplikátorem se stanete sama sobě dermatologem. Díky mikro vpichům po jehličkách do pleti lépe pronikají kosmetické produkty. Jizvy po akné, vrásky a jemné linie se stanou méně viditelné. Přivítejte již brzy svou novou, krásnější tvář.

Vlastnosti:

  • povzbuzuje k tvorbě kolagenu, který je klíčem ke zdravé pleti
  • umožňuje lepší průnik oblíbených kosmetických produktů
  • snižuje výskyt vrásek, strií, jemných linií a jizev po akné
  • při pravidelném používání zanechává pleť hladší a pevnější
  • snadné použití v pohodlí domova

 

Jak používat:

Před každým použitím pomůcku vždy dezinfikujte. Důkladně si umyjte tvář a pokud budete chtít, aplikujte zvolené sérum nebo krém. Jemně přejíždějte ošetřovanou oblast 4–8× nahoru a dolů, ze strany na stranu i diagonálně. Po skončení pomůcku opláchněte pod horkou vodou a opět dezinfikujte. Na obličej aplikujte svou oblíbenou pleťovou péči vhodnou po ošetření.

Tato pomůcka byla speciálně navržena pro bezpečné domácí použití. Používejte ji 1× měsíčně, případně 1× týdně při snášenlivosti pleti.

Prodává notino.cz.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Notino
Zdroj fotografií: Notino
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků