Bydlení

3 důvody, proč se vyplatí pořízení nového bazénu už na podzim

Sbírání kytiček

Koupání se ve vlastním bazénu představuje velký a dnes již běžně nedostupný komfort. Doby, kdy bylo nezbytné za realizaci nového bazénu utratit neskutečné peníze, jsou naštěstí dávno pryč.

Tím pádem je zapotřebí pouze vychytat tu správnou dobu, kdy s uskutečněním tohoto záměru začít. Ač se to nezdá a příroda se připravuje už pomalu na zimu, bazén je vhodné pořídit právě v těchto podzimních dnech. Ptáte se na hlavní důvody? Pak jste na správném místě, nepřestávejte číst, 3 nejtradičnější vám prozradíme v následujících řádcích.

1. Nezaspíte první teplejší jarní dny

První důvod je vcelku jednoznačný. Koupací sezona se posunuje stále směrem blíže jaru. Tím pádem si můžete začít užívat vody klidně již v dubnu, sotva skončí ta pořádná zima. Pořídíte-li si bazén se zastřešením a spolehlivým ohřevem vody, nebude se jednat o žádný problém. Koupací sezonu si takto lze prodloužit i o měsíc či delší dobu. Na jaře navíc budete mít vše bez starostí. Jenom napustíte vodu a hurá za skvělým vodním relaxem! 

2. Žádné staveniště 

Rozhodnete-li se pro realizaci bazénu na jaře, počítejte určitě s tím, že okolo něj bude doslova a do písmene spoušť. Vykopat potřebou jámu, obetonovat místo, kam samotný bazén přijde a řešit prostor pro filtraci a příslušenství. To je jen malý výčet činností, jež bude zapotřebí vykonat. Dodržení termínů u některých stavebních firem také nebývá na pořadu dne. 

3. Levnější a dostupnější řešení

 V každém případě. Podzim je výhodný i v tom, že se na mnohé bazény vztahují slevy. Zároveň si můžete být jistí dostupností stavebních společností. Mnohé firmy už mají realizované naplánované zakázky a budou na vás mít dostatek času. Dolů dokážete snáze dostat i cenu za stavební práce. 

Nevíte, kde se podívat po kvalitních bazénech? Podívejte se na pestrou nabídku společnosti Albixon a jistě si vyberete jak z bazénů, tak i z různých setů a příslušenství. 

KP

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků