Bydlení

5 důvodů, proč si objednat zahradní bazén přímo od výrobce

V květnu je nejvyšší čas na pořízení zahradního bazénu. Pokud si jeho realizaci objednáte právě nyní, máte jistotu, že si letošní koupací sezonu užijete už přímo u svého domu a nebudete muset chodit někam k rybníku či na veřejná koupaliště.

Nejlepším řešením je si zahradní bazény objednávat přímo u výrobce. 

1. Krátká doba dodání 

Objednávka přímo u výrobce vám zaručí, že bazén budete moci využívat již velmi brzy. U společností, které fungují pouze jako prodejci, totiž bývá termín dodání a realizace mnohdy podstatně delší, a to v řádech až několika týdnů, ba dokonce měsíců. 

2. Výroba na klíč 

U firmy, která bazény sama vyrábí, prodává a montuje, si můžete sami nastavit konkrétní parametry, tedy zejména rozměry, ale i například také barevné provedení a různé doplňky. Bazény na klíč jsou tak vždy plně dle představ kupujících. 

3. Poradí, pomohou 

U výrobce máte zajištěnou nejen kompletní výstavbu, ale i případnou pomoc v okamžiku, kdy nevíte, jak se starat o bazénovou vodu a jednotlivá příslušenství tak, abyste si koupání mohli naplno vychutnat po celou letní sezonu. 

4. Servis 

Samozřejmostí kvalitní firmy, jež se specializuje na výrobu a prodej bazénů a příslušenství, je i záruční a pozáruční servis. V případě, že náhodou dojde k nějaké poruše, stačí kontaktovat zástupce výrobce. Jeho odborníci se pak postarají o co nejrychlejší nápravu. 

5. Možnost zastřešení 

Bazénové zastřešení může být rovnou součástí objednávky, stejně tak si ho ale lze pořídit i zvlášť, pokud už bazén máte. Jeho výhodou je, že dokáže prodloužit koupací sezonu až na dobu 6 měsíců v roce, takže se budete moci koupat nejenom v červenci či srpnu. Jako nejlepší řešení se jeví zapuštěné bazény do země se zastřešením. Mají nejdelší životnost a nabízejí vynikající komfort. 

Právě tyto i další varianty domácích bazénů pořídíte na www.rentmil.cz.

KP
Foto: Rentmil


Diskuze: příspěvků