Shopping

7 tipů na zajímavé dárky pro sportovce

Milujete pohyb a nedokážete si bez něj svůj život představit? Pak se rozhodně dokážete vžít do kůže lidí, kteří to mají podobně. Vánoce se kvapem blíží, a tak není od věci dát tipy na několik zajímavých dárků, jež se dají takovýmto aktivním jedincům zakoupit.

Pokud nevíte, co pod stromeček nakoupit, začtěte se do následujících řádků a inspirujte se. 

Nové lyže či snowboard 

Chcete-li, aby si obdarovaný člověk užíval nové věci co možná nejdříve, pak vsaďte na lyže nebo snowboard. Sjezdovky se už nyní začínají postupně zasněžovat, takže to nebude problém. Jen je zapotřebí předem znát velikost bot. Výška lyží a snowboardu se volí po bradu postavy, což se dá jednoduše odhadnout. 

Poukaz na zimní pobyt 

Výbornou volbou je také poukaz na pobyt v některém ze zimních středisek. Volit lze jak tuzemská, tak zahraniční. Doporučujeme vybrat ubytování s wellness. Takové masáže nebo vířivka po dni stráveném na sjezdovce stojí za to. 

Pennyboard 

Výstřelkem současnosti je pennyboard. Že nevíte, oč se jedná? Znáte-li klasický skateboard, budete mít jasno. Pennyboard je taktéž malá platforma na kolečkách. Oproti klasickému skateboardu je mnohem menší a kompaktnější. Prodává se v mnoha barvách i třeba se svítícími kolečky. 

Sporttester změří výkony 

Výbornou volbou je sporttester. K dispozici jsou jak klasické hodinky s mnoha funkcemi, tak i moderní tvary krokoměru. Záleží na stylu oblékání obdarovaného, respektive na tom, jaké volí doplňky. 

Koloběžka 

Vyrazit do zaměstnání ve městě není nutné jen pěšky. Výborným vánočním dárkem jsou koloběžky. Sehnat lze modely, jež jsou maximálně skladné a vysoce kvalitní. Při výběru si dejte pozor především na materiál rámu a také provedení koleček. 

Činky pro domácí posilování 

Pokud víte, že daná osoba posiluje, vsaďte na činky. Vybírat lze klasické i provedení kettlebells. Sehnat je možné i kompaktní posilovací stroj. 

Rotopedy a eliptické trenažéry

Jak nabírat fyzickou kondici v pohodlí domova? Stačí koupit klasický rotoped anebo eliptický trenažér. Ten je schopen posílit i svaly v horní polovině těla.

KP
Foto:


Diskuze: příspěvků