Shopping

Adidas triko vás bude provázet na cestě do školy i do práce

Cesta trička od spodního prádla, kdy se nosilo výhradně pod šaty, až po svrchní oděv byla docela dlouhá.

Moderní doba přinesla revoluci i v oblékání, takže dnes už je zcela běžné, že se tričko stalo součástí naší garderoby. A to nejen té sportovní, ale také volnočasové a s oblibou si je oblékáme do školy či do zaměstnání. 

Proč jsou trika tolik oblíbeným kouskem oblečení? 

Dávno odzvonilo naškrobeným košilím s tvrdými límečky a kalhotám s puky. Moderní móda sází především na praktickou stránku věci a také na to, aby byl oděv pohodlný a nositelný. Takovým je právě triko, jež svým střihem připomíná písmeno T. Ještě v 19. století se nosilo jen jako spodní prádlo. Dvacáté století však přineslo výraznou změnu a triko se stalo svrchním oděvem. Nejprve ho začali takto nosit američtí námořníci, a to na počátku minulého století. 

A protože se jednalo o opravdu pohodlné oblečení, oblékali si ho také mladí chlapci, kteří ještě nemuseli dodržovat poměrně přísné nároky na to, jak má vypadat slušné pánské oblečení. V padesátých letech 20. století triko zpopularizoval tehdejší mužský idol – herec Marlon Brando, který ho nosil ve filmu Tramvaj do stanice touha. A triko se stalo symbolem volnosti, svobody a nespoutanosti. 

Triko, které vyjádří vaše pocity 

Obliby triček se chytly také velké oděvní firmy a zařadily je do svého výrobního sortimentu. Mít Adidas triko pro mnohé mladé teenagery znamenalo být na stejné vlně se svou generací. V současné době trička představují také možnost, jak se osobně vyjádřit – třeba originálním nápisem, obrázkem či barvou. Triko se tak stalo oblíbeným kouskem oblečení, který nechybí snad nikomu v jeho šatníku. Je praktické, protože bývá ušité z pružného bavlněného úpletu. 

Člověk v něm dobře vypadá, pokud zvolí správný střih. Aktuálně se nosí vypasovaná Adidas trika, obepínající postavu. Samozřejmě že nejlépe vyniknou na sportem vypracovaném tělu, ať už mají dlouhý, krátký nebo tříčtvrteční rukáv. Klidně si ale pořiďte tričko volnějšího střihu, pokud se v něm budete lépe cítit. Záleží na vás a vašich potřebách. 

Kde Adidas triko nejlépe nakoupíte? 

Nakupování na internetu představuje moderní a pohodlný způsob, jak si rozšířit šatník o zajímavé kousky oblečení. Prohlížet si nabídku e-shopu Footshop.cz můžete ve chvílích svého volna, když si k tomu uvaříte oblíbenou kávu nebo čaj. Nikdo na vás nespěchá, nákup si lze důkladně promyslet. 

S černou barvou nikdy nešlápnete vedle. Stejně jako s bílou, která patří k těm nejvíce žádaným mezi zákazníky internetového obchodu Footshop.cz. V jeho nabídce jsou trika různých barev, a to jak v pánském, tak i dámském provedení. 

Jakou barvu Adidas trika si vyberete vy? 

Komerční prezentace

Zdroj obrázku: Look Studio / Shutterstock.comDiskuze: příspěvků