Shopping

Adventní pohoda s HARIBO medvídky

Sbírání kytiček

Vánoce se slaví téměř po celém světě, i když rozdílnými způsoby. Spojují je takové symboly, jako je rodinná pohoda, vzájemná láska i přátelství, ozdoby a blyštivá světýlka, koledy, toužebně očekávané dárky, dobré jídlo, vůně cukroví a cukrovinek. Různé dobroty k tomuto období patří stejně jako adventní zvyky, a proto společnost HARIBO připravila speciální vánoční edici svých nejoblíbenějších cukrovinek.

Společnost HARIBO vznikla zásluhou poctivé práce a píle pana Hanse Riegela. Z malé rodinné firmy se postupně stala společností zastoupenou po celém světě. Stále má však v úctě své tradice a bere své poslání vyrábět poctivé cukrovinky, které chutnají malým, stejně tak i dospělým, velmi vážně.

Právě v době adventu, kdy se nejvíce ctí rodinné tradice a zvyky, připravila společnost HARIBO speciální edici svátečních cukrovinek.

  • Nápaditě vyrobený sáček HARIBO Merry Christmas obsahuje 630g různých mini sáčků plných bonbónků, kterými můžete obdarovat své nejbližší.
  • Balení HARIBO Weihnachts-Goldbären nebo velké balení HARIBO Weihnachtsbären nabízí klasiku v podobě figurky Zlatého medvídka.
  • HARIBO Christmas skrývá mini sáčky bonbonků ve tvaru vánočních motivů, které potěší při mikulášské nadílce, ale budou se skvěle vyjímat i jako ozdoba na stromečku či ve vánoční punčoše. 

 

Připravila: Katka
Foto: Haribo
28. 11. 2014

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků