Akce

Akce pro děti

Sbírání kytiček

Nenechte si ujít akci Parníkem do ZOO, kterou 12. září pořádá Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy. Pro děti jsou připraveny hry, atrakce a soutěže.

Akce parníkem do ZOO má za cíl ulehčit dětem vstup do školy po prázdninách, zpříjemnit jim začátek školního roku a nabídnout jim zájmové kroužky a akce, které jednotlivé domy dětí a mládeže připravují.
Parník z Rašínova nábřeží do Troje bude vyplouvat v 10:00, další v 11:00, a pro opozdilce ve 12:30 a ve 13:00 hodin. Loděnky budou k dostání v pražských domech dětí a mládeže.
 
 

 

Pro děti jsou připraveny různé hry, atrakce a soutěže, a to jak v samotné ZOO na různých stanovištích, tak také na parnících. Děti budou mít šanci nejen si pohrát a přiučit se něčemu novému, ale dozví se i o možnostech, jak naložit se svým volným časem během celého školního roku.

 
 Igráček

Igráček

Při cestě do ZOO se budou moci děti i rodiče na parníku seznámit například s novým Igráčkem nebo si sestavit dle své fantazie hračku ze stavebnice ROTO (obojí od společnosti EFKO). Zároveň si budou moci plavbu zpříjemnit různými soutěžemi o zajímavé ceny, zkusit svou zručnost s hračkou jojo nebo si vybarvit obrázky v omalovánkách od Mlékárny Valašské Meziříčí – oceněnou za kvalitu svých výrobků, a to nejen těch BIO, ale i produktů určeným dětem, jako je například Jurášek.

 
Veškeré soutěže a aktivity pro děti budou rozděleny do různých stanovišť v areálu ZOO. Děti se budou orientovat podle mapek určených pro tuto příležitost. Na každém ze stanovišť obdrží soutěžící „penízky“. Jejich získané množství se bude odvíjet od podaného výkonu. Aktivity budou rozděleny na zábavné, vědomostní, pohybové či výtvarné. Jedno ze stanovišť bude určeno pro vyzvedávání výher za nasbírané penízky. 
 
Připravila: Šárka
Foto: Archiv Efko a Mlékárna Valašské Meziříčí
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků