Společnost

Alice Bendová ví jak dovádět v koupelně

Sbírání kytiček

Před necelými dvěma lety se herečka Alice Bendová (41) nastěhovala do nového dom. Tehdy však netušila, jak jí bude vyváření v nové kuchyni značně ničit postavu.

„Ano, takovéhle zážitky jsem opravdu nečekala. Po dvou letech jsou nafouklá a téměř prasklá dvířka od myčky, jiná dvířka praskla úplně a když omylem zavadím nohou o spodní rantl, tak mi spadne na nohu. Hrůza, hrůza, hrůza…“ líčí Alice svou zkušenost.

Alice Bendová s dcerou Anličkou ráda společně vaří

Nakonec svou kuchyň vyměnila. „Ta, kterou mám, je sice od vyhlášené zahraniční značky, ale zkrátka není kvalitní,“ konstatuje Alice. „Vsadila jsem na českou firmu Siko, na kterou mám dobré reference i od některých kolegyň. Konkrétně jsem si vybrala kuchyň DARA Fresh, která má jednoduchý design a pistáciová s bílou působí svěže a projasní prostor. Navíc cena je překvapivě stejně úžasná jako design. Není opravdu nutné zaplatit za kuchyňskou linku hromadu peněz, jen musíte vědět, kam jít nakupovat,“ radí Alice.

Při výběru vany, dávala Alice velký důraz na design a kvalitu

 

Při výběru nové linky se Alice s dcerou mrkly i do oddělení koupelen. „Koupelnu teď sice měnit nepotřebuju, ale tady bych si tedy vybrala. Třeba imitace dřevěných necek vypadá velmi zajímavě,“ obhlížela herečka vystavené exponáty. „Doma máme koupelny dvě, jednu jen se sprchovým koutem, druhou s obrovskou rohovou vanou, kam se vejdeme všichni.“
Malá Alička byla nejdřív trochu nesvá, ale v oddělení luxusních koupelen ELITE BATH se s maminkou pěkně rozdováděla. „Alička si potřebovala vany přeměřit vlastním tělíčkem…“

 

 

Připravila: Lucie
Foto: Siko
14. 10. 2014
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků