Tipy

ARAX lilková ikra jemně pikantní

Rýži, těstoviny, luštěniny, obiloviny, kuskus, ale také vločky a různé přílohové nebo polévkové směsi můžete v Česku zakoupit pod značkou ARAX.

V letošním roce Zdravé potraviny Arax připravily novinku v podobě dvou speciálních zeleninových omáček: Lilková ikra a jemně pikantní Adžika. Okamžitě se staly velmi populární, a proto v Araxu pro své zákazníky připravili i poptávanou jemně pikantní verzi lilkové ikry. 

Jemně pikantní lilková ikra ARAX (380 g, dop. MOC: 49 Kč) je hotová omáčka ze směsi grilovaného lilku, pálivých paprik, mrkve, rajčat, cibule a bylinek. 

Chutná výborně na čerstvém pečivu. Hodí se ale i k masovým pokrmům, zvláště pak ke grilovanému masu, bramborám, hranolkům, do těstovin, rýže i tortill, či jako základ pro omáčky nebo dipy. 

Zemí jejího původu je Arménie. S nízkým obsahem soli Neobsahuje: lepek, konzervanty, barviva, dochucovadla, GMO, laktózu, sóju, palmový olej. 

Široký sortiment výrobků seženete v každém supermarketu Kaufland, Globus, Penny Market, Norma, Billa, ale také v mnoha maloobchodních sítích (ROSA Market, Kubík, Brněnka, JIP…) po celé České republice nebo na e-shopu www.potravinyarax.cz.

Připravila Anna
Foto: Arax


Diskuze: příspěvků