Akce

AVON POCHOD PROTI RAKOVINĚ PRSU 2012

Sbírání kytiček

Avon Pochod znovu projde pražskými ulicemi a bude bojovat proti rakovině prsu. Již 9. června se v Praze sejdou všichni, kterým není lhostejný osud druhých a podpoří boj proti zákeřné nemoci. Přidejte se i vy k Pochodu plnému naděje a optimismu, stejně jako to udělaly nové ambasadorky projektu – moderátorky Gábina Partyšová a Ivana Gottová, ale také módní návrhářka Taťána Kovaříková.

Vstupenkou na Avon Pochod je tričko, jehož dámskou variantu navrhla již zmíněná známá česká návrhářka Taťána Kovaříková. V ceně 399,- Kč jej, stejně jako pánské polo tričko, můžete zakoupit na www.zdravaprsa.cz či u svých Avon Ladies/Gentlemanů.


Letošní ročník Avon Pochodu, který se koná pod záštitou primátora hlavního města Prahy Doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc., startuje ve 12 hodin z parku Kampa a končí tradičně ve Žlutých lázních. Program na startu vás bude bavit již od 10. hodiny. Kromě ambasadorek projektu se můžete odpoledne těšit i na skupiny Děda Mládek Illegal Band, Chinaski, na zpěváky Davida Deyla či Annu K. V areálu Žlutých lázní bude k dispozici dětský koutek, celá řada atrakcí i možnost zakoupit produkty s růžovou stužkou, jejichž výtěžek jde na konto Avon proti rakovině prsu. Celým programem na startu i v cíli provede Roman Vojtek.


Mediálním partnerem Avon Pochodu je Prima Love. „Televize Prima Love ráda podpoří tento úžasný projekt, který bojuje proti závažnému onemocnění, jakým rakovina prsu bezesporu je,“ neskrývá radost ze spolupráce marketingová ředitelka Denisa Schulzová. Stejného názoru je i Petr Kejzar ze společnosti Home&Cook. „Podporujeme Avon Pochod již třetím rokem. Devadesát devět procent zaměstnanců H&C jsou právě ženy, což byl jeden z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli podpořit právě tuto akci.“


Dlouhodobým partnerem Avon Pochodu jsou rovněž Žluté lázně. „Považujeme akci Avon pochod proti rakovině prsu za jeden z nejvýznamnějších projektů v oblasti boje proti rakovině. Proto také letos dáváme k dispozici prostor Žlutých lázní, aby se lidé mohli přijít nejen bavit, ale současně podpořit zápas s touto nemocí i ženy, které se s ní potýkají,“ říká Milan Heidler, výkonný ředitel společnosti Taiko, která je provozovatelem areálu Žluté lázně.
„Avon Pochod je jednou z největších charitativních akcí, které se v naší republice konají,“ prozradila manažerka PR a reklamy Avon Cosmetics Alena Pytlíčková. „Za dobu existence projektu Avon proti rakovině prsu jsme na boj proti této nemoci i věnovali více než 71 milionů korun. Přijďte nás podpořit i vy druhou červnovou sobotu. Těšíme se na vás.“

Komerční prezentace
Foto: Avon
21. 5. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků