Akce

Avon Pochod proti rakovině prsu

Sbírání kytiček

V sobotu 11. června 2011 odstartuje ze Staroměstského náměstí letošní ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu. Vstupenkou je speciální tričko, které si mohou účastníci zakoupit nejen na startu či v cíli Pochodu, ale především na www.zdravaprsa.cz, u svých Avon Ladies a Gentlemanů, v prodejnách Home and Cook, v síti fitness center Holmes Place, na recepci rádia City či v Avon Centru v Praze Na Maninách.

 Tričko na Avon Pochod

Tričko na Avon Pochod

Dámské i pánské tričko zdobí jediný nápis: JDU. A to je také účel celé akce – jít! Cílem Pochodu jsou již tradičně Žluté lázně. Tam se mohou návštěvníci těšit nejen na celou řadu doprovodných akcí, ale i na skvělý program – skupinu Čechomor a Davida Kollera & Band. Avon Pochod proti rakovině prsu se koná pod záštitou primátora hlavního města Prahy – Doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc.

Celou akci podporuje 10 ambasadorek – Monika Absolonová, Simona Stašová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Martha Issová, Lenka Termerová, Dara Rolins
a Mahulena Bočanová, Tereza Brodská a Lucie Borhyová.

Nápis JDU na pochodovém tričku je odpovědí na otázku, kterou klade letošní kampaň. Jejím hlavním motivem jsou výmluvy. „Ty jsou společné téměř všem ženám, které přijdou pozdě na mammografické vyšetření prsu. „Jsem příliš mladá, jsem příliš stará, tato problematika se mě netýká“ – to vše slýchávají lékaři ve svých ordinacích. Cílem Avon Pochodu je poukázat na nesmyslnost těchto výmluv a na nutnost prevence. A pomoci může každý z nás. Třeba i účastí na Pochodu, jehož výtěžek je věnován na projekty boje proti zákeřné rakovině.

Do komunikace Avon Pochodu vstupují i letos sociální sítě. Tisíce návštěvníků si mohou na http://www.facebook.com/avonpochod stáhnout logo JDU jako svoji profilovou fotku a pozvat přátele na tuto jedinečnou akci. Avon poprvé využije i reklamních SMS od společnosti T-Mobile, díky kterým lze oslovit cílovou skupinu žen ve věkové kategorii, která se účastní Avon Pochodu nejčastěji.

Chcete-li ještě více podpořit boj proti rakovině prsu, zakupte některý z předmětů s růžovou stužkou na http://www.zdravaprsa.cz. Na těchto webových stránkách si můžete objednat i produkty 3M, část výtěžku z jejich prodeje bude rovněž věnována na projekty boje proti rakovině prsu.

Kosmetická společnost Avon letos slaví celosvětově 125 let své existence, v České republice je to rovných dvacet let – za tuto dobu u nás věnovala na boj proti zákeřné rakovině prsu neuvěřitelných 66 milionů korun! Připojte se k nám a přispějte na dobrou věc – Avon pochod proti rakovině prsu 2011!

Připravila: Katka
Foto: Avon
6. 6. 2011

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků