Shopping

Barevná móda Benetton za super ceny!

Světoznámá značka barevné módy BENETTON je nepřehlédnutelná. Pestré barvy, dokonale padnoucí střihy, kvalitní materiály a široký sortiment, tím vším si značka UNITED COLORS OF BENETTON získala své příznivce. Bohatá nabídka oblečení tohoto učného jména nyní potěší i spořivější z nás. UNITED COLORS OF BENETTON totiž otevřel svou první outletovou prodejnu v pražském outletovém centru Fashion Arena.

Díky outletovým cenám tak pořídíme módu BENETTON za příjemné ceny minimálně o 30 – 70 % nižší než v běžných obchodech. Kromě oblečení pro dospělé i děti značek UNITED COLORS OF BENETTON a SISLEY bude v nabídce také spodní prádlo značky UNDERCOLORS OF BENETTON. Na své si v obchodě přijdou dokonce i budoucí maminky, pro které je připravena pohodlná móda pro těhotné.

Přední italská značka BENETTON vsadila na výrazné barvy a díky pestrosti kolekcí pomůže rozzářit šatník každé(ho) z nás. Dnes je značka uznávaná po celém světě a má miliony spokojených zákazníků. Oblibu si kolekce BENETTON získaly pro svou jednoduchost, vkusnost a pohodlí, které toto oblečení pro volný čas přináší.

První pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží – od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky, až po vybavení domácností – za ceny minimálně o 30 – 70 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s jízdními koly nebo fitness vybavením Olpran nebo kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck. Díky pestré nabídce sortimentu obchodů si v outletu vybere to „své“ opravdu každý.

Připravila: Zuzana

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků