Akce

Bleší trh

Sbírání kytiček

Chcete si po celém týdnu udělat radost a neutratit za to mnoho peněz? Chcete vyrazit i s dětmi, nebo vzít někam svou stylovou maminku? Pak Cakebreak – bleší trh NAPOSLED je tím pravým místem pro vás na páteční odpoledne. Vstup na celou akci, včetně after party, je pro všechny návštěvníky zdarma.

V pátek 12. 8. 2011 se v 16.00 otevřou pomyslné brány mezinárodního centra současného umění Meetfactory a až do 20.00 se tu bude na venkovních i ve vnitřních prostorách konat již pátý blešák s oblečením, doplňky, ale i retro a vintage předměty do bytu.

Samozřejmostí budou i doma upečené koláčky, muffinky a jiné sladkosti od holek z Cakebreak, které vám jistě ochotně prozradí nějaký ten lahodný recept na nabízené dobroty. Během celého odpoledne bude hrát hudba a snad i sluníčko vysvitne. Následuje after party v prostorách Meetfactory a radování až do ranních hodin.

Mezi prodejci se objeví i Czech Original Fashion, kteří budou prodávat věci od oslovených blogerů a módních fandů. Z každé prodané věci bude 10 % věnováno na charitu – dětským domům Klokánek, se kterými Cakebreak spolupracuje.

Maminky s dětmi ocení, že kluci budou fascinovaní projíždějícími vlaky a holčičky zaujme řada cetek. Ony samy si při pohledu na prodávané předměty zavzpomínají na své mládí a i doprovázející babičky určitě objeví kousek své historie. Meetfactory také pravidelně pořádá Pohádkovou středu – workshopy pro nejmenší. Součástí odpoledne je prohlídka galerií a workshop. Jednodušší cesta, jak probudit u dětí vztah k umění, již neexistuje.

Přijďte si ulovit poklad v podobě nějakého vintage kousku, který vás zaujme a za pár korun potěší. Můžete přinést i své starší věci, co už vás nebaví a nenosíte je a vyměnit je za ty, co vás bavit budou. Cakebreak blešák je akcí pro všechny bez rozdílu věku i pohlaví.

Zajímá nás, co jste si na blešáku ulovili za poklad. Napište nám na redakce@mezizenami.cz

Více o Meetfactory na http://www.meetfactory.cz

Připravila: Magda
Foto: Meetfactory
11. 8. 2011
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků