Soutěže

Blesková soutěž o vstupenky do Aquapalace Praha

Báječné propojení vodních atrakcí s virtuální realitou i nabitý animační program po celé prázdniny – to je léto v největším aquaparku ve střední Evropě. Tématem letošní prázdninové sezóny je divoké Pirátské léto!

Vaše ratolesti se mohou stát pravými korzáry a vyzkoušet si závodění v pirátských kocábkách i sílu pirátské kotvy. Navíc nebudou chybět tanečky s animátory, jak jinak než v pirátském stylu a také poutavá laser show nad vodní hladinou! 

Zpestření čeká na ty, kdo se do Vodního světa vydají během prázdninových víkendů. Hned dvakrát dorazí oblíbená dívčí kapela Lollipopz (18. 7 a 22. 8.), chystají se také víkendy plné virtuální reality (15. 8.) anebo tradiční Letní Silvestr (31. 7.). 

Mořské vlnobití i více než 20 skluzavek a tobogánů jsou pro návštěvníky k dispozici každý den. Adrenalinový zážitek nabízí i jedinečné propojení tobogánu MAGIC TUBE s virtuální realitou anebo novinka letoška – simulátor létání v podvodní VR AVATAR ZONE, který nabídne průlet nad horskými hřebeny. 

Dobrodružství si návštěvníci užijí i při jízdě na nejdelší Divoké řece v České republice, která měří rekordních čtvrt kilometru. Odpočinek pak poskytne nově otevřený POOL BAR, kde si vychutnáte drinky přímo z bazénu anebo Korálový dóm, ve kterém lze poslouchat hudbu pod vodní hladinou. 

Více informací naleznete na www.aquapalace.cz

Jeden z vás může vyhrát rodinné vstupné do Aquapalace Praha. 

Soutěž probíhá od 15. do 22. července 2020.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Aquapalace Praha

Foto: Aquapalace Praha


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
3. Jaký je počet tobogánů a skluzavek, které se v Aquapalace Praha nachází?
zvolili správnou odpověď
20
uživatelé
1. místo - kvítek1


Diskuze: příspěvků