Shopping

Botičky pro dětičky se slevou

Sbírání kytiček

Chcete výhodně nakoupit kvalitní boty pro své malé děti?

Podívejte se na www.babybotky.cz, kde právě můžete nakoupit vybrané modely se slevou. Nyní zde probíhá velký výprodej a v každé kategorii najdete vybrané botičky v AKCI až s 60% slevou.

Na babybotkách vybírají obuv vždy testovanou a vyrobenou z přírodních materiálů, jako je useň (kůže) a textil, které jsou prodyšné a absorbují vlhkost. Tyto materiály se rovněž dobře přizpůsobují anatomickému tvaru nohy.

Stélka obuvi – protože dětské nohy se poměrně hodně potí, musí být každá obuv, zvláště uzavřených střihů, vybavena ve vnitřní nášlapné části stélkou nebo vložkou ze savého materiálu. Vhodným materiálem jsou useň (kůže), textil.

Dříve, než začnete botičky v našem eshopu Babybotky vybírat, změřte vždy stélku nožičky (od palce k patě). Po rozkliknutí dané obuvi naleznete popisek s velikostí vnitřní stélky (u různých výrobců se totiž velikosti obuvi mohou lišit ve velikosti stélky až 2 cm!!!). Obuv by měla být o 12 až 15 mm delší. Tento prostor slouží jako rezerva pro volný pohyb prstů při prodloužení nohy za chůze a také jako rezerva pro růst nohy.

Připravila:Katka
Foto: Babybotky
13. 2.

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků