Krása

Chcete být styloví?

Sbírání kytiček

Doba, kdy jsme jezdili pro kvalitní oblečení do zahraničí a u nás bylo možné koupit jen předraženou konfekci, nebo věci na tržnici, je už naštěstí pryč. Výběr značek oblečení, doplňků a obuvi je veliký a uspokojí vkus i finanční možnosti každého z nás. Máme pro vás pár tipů.

Mezi nejžádanější značky patří Tommy Hilfiger. Značka, která dokonale odráží módní trendy a dokáže plně vyhovět stylu i těch nejnáročnějších. Nabízí jak oblečení, tak i oblíbené hodinky Tommy Hifliger.


Milujete extravaganci?

Chcete-li se odlišit a dát najevo svou originalitu a styl, sáhněte po módní značce Diesel. Ta je pro milovníky extravagance rozhodně tou pravou. Stačí se podívat na aktuální kolekce a předsvědčíte se o tom, že je o co stát. A nejde přitom jen o vzhled, ale současně i o prvotřídní kvalitu. Pokud si pořídíte hodinky Diesel, můžete si být jisti nejen špičkovými vlastnostmi materiálů, ale i perfektní kvalitou samotného strojku, který je srdcem každých hodinek.


Buďte originální!

A jak jsme na začátku zmínili, nejsou to pouze hodinky, ale je to také oblečení, které dotváří styl každého z nás.  Pokud jde o pánskou módu, letos jsou trendy pánská trička s originálními potisky. Teploty venku pomalu svádí k tomu, abyte odložili bundu a mikinu. Překvapte partnera originálním tričkem.

Zkrátka a jednoduše, svůj styl může mít každý. Stačí jenom vědět, jak na to. A rozhodně to nemusí  být nijak složité a finančně náročné.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
21. 4. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků