Akce

Chefparade – Trochu jiná škola vaření

Sbírání kytiček

Také máte občas problém, že nevíte co vařit? Máme pro vás několik tipů, jak se zlepšit v oblasti přípravy a naučit se kreativně vařit. Pomocnou ruku vám nabídne Chefparade, škola vaření pro začátečníky, ale i pro ty zkušenější, kteří hledají inspiraci a chtějí získat nové nápady. Vyškolení odborníci s dlouholetou praxí vás provedou kuchyněmi z celého světa. Objevíte spoustu nové inspirace a získáte novou chuť do vaření.

V Chefparade například zjistíte, že italská kuchyně je o jednoduchosti a že těstoviny jsou nejlepší domácí. Ze slunné Itálie je to už jen kousek do gurmánské Francie, země vyhlášenou svou vytříbenou kuchyní a delikatesami. Je považována za kolébku gastronomie. Když navštívíte kurz Chefparade, zjistíte, že francouzská kuchyně není tak složitá a že lahodný dezert crème brûlée zvládnete při troše tréninku i doma. Neomezujte se však jen na Evropu, vyzkoušejte také tradiční thajské, indické, japonské, africké či mexické pokrmy, které se vám zaručeně zalíbí.

Chefparade nejsou jen kuchařské kurzy vaření pro dospělé. Děti dostanou taky svou šanci něčemu se přiučit, pod vedením lektorů se naučí uvařit něco dobrého i pro vaše mlsné jazýčky. Při vaření můžete strávit pěkné chvíle se svými dětmi, které vám rády pomohou. Při výběru receptů je kladen důraz nejen na výběr a kombinaci surovin, ale i na jejich výživovou hodnotu. Na své si přijdou i dospělí, pro které připravují v Chefparade speciální oslavy, na kterých mají možnost naučit se vařit jídla z celého světa.
Pro společnosti pak nabízí Chefparade firemní akce a teambuilding. Tyto firemní akce jsou dělány na míru dle vašich požadavků, aby vám v co největší míře vyhovovaly a vy odešli spokojení s tím, že jste se něco naučili a samozřejmě se skvělými zážitky a plným žaludkem.

Více informací najdete na www.chefparade.cz

Připravila: Katka
Foto: Chefparade
30. 5. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků