Máte smíšenou pleť, která se v průběhu dne začíná lesknout? Přemýšlíte, jaký použít pudr, aby udržel pleť co nejdéle matnou, přitom ji nevysušoval a hlavně byl téměř neviditelný. Vyzkoušejte novinku od Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF 15 Mineral Rich Formula.

Tento pleť vyrovnávající pudr využívá „chytré technologie“. Dokáže v průběhu dne udržovat hydratační rovnováhu pokožky a současně regulovat tvorbu mazu. Komplex hydratačních složek ve formě mikrokapslí obsahuje např. phytosqualane a máslo z palmy murumuru, které zvláčňují suché partie obličeje. V průběhu dne jsou mastnější a lesknoucí se partie regulovány díky formuli bohaté na vápník, hořčík, draslík a zinek.

Superbalanced Powder SPF 15

Pudr obsahuje širokospektrální sluneční ochranu SPF 15 v poměru UVB/UVA 3:1; to znamená, že UVB ochrana je v poměru k UVA ochraně trojnásobná. Taková sluneční ochrana je vhodná i pro nejcitlivější typy pleti. Vitamíny C a E chrání pleť před agresivními vlivy prostředí a poškozením volnými radikály.

Tento minerály nabitý produkt je na počátku kompaktním, stlačeným pudrem, který je poté rozvolněn do formy sypkého pudru speciálním „mlýnkem“, novinkou od Clinique, zabudovaným v pouzdru. Každé přesně nastavené otočení mlýnku umožňuje uvolnění exaktního množství čerstvého pudru, což zajišťuje aplikaci dle vašich potřeb, aniž by se vám vysypal. Praktický antibakteriální plochý štětec zajišťuje nejvyšší úroveň hygieny.

Přirozeně zbarvený, jemně mletý a odolný pudr umožňuje snadnou, stejnoměrnou aplikaci a optimální přilnutí k pokožce, díky čemuž není třeba v průběhu dne tolikrát „dolaďovat vzhled“. Stačí jen si ve směru hodinových ručiček “namlít“ požadované množství pudru a pak jen nanést pudr na pleť antibakteriálním štětcem, prakticky uloženým přímo v pouzdru.

Připravila: Katka
Foto: Clinique

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků