Krása

Co by vám pod stromečkem nemělo chybět? Krásné prádlo!

Sbírání kytiček

Pokud jde o Vánoce, mění se ženy v nesobecká stvoření. Během svátků na sebe dočista zapomínají a starají se výhradně o blaho druhých. Co ale letos udělat výjimku a koupit si pro sebe něco opravdu hezkého? A začít by se mělo hned od spodu!

O duševní pohodě rozhoduje spousta drobných detailů. Jedním z nich je také to, jak vypadáme, jak se v outfitu cítíme. Často máme šaty vyladěné do puntíku, ale schází na tom jedna drobnost, nad kterou řada žen mávne rukou. Hezké spodní prádlo. 

Klasika v podobě krajkované push-upky

Milujeme ji už od devadesátých let. Řeč je o push-upce, podprsence, která dovede každý hrudník krásně dotvarovat, opticky zvětšit a zvednout. Jak je na tom ta vaše? Není už na čase jí vyměnit za nový model? Můžete vsadit na černo-bílou klasiku, ale nemusíte se bát ani barviček, jako je třeba trendy růžová či fuchsiová. 

Push-up podprsenky Lascana

Retro bardotky

Podprsenka, která má rovné košíčky a ramínka až na okraji se právem nazývá bardotka, po sexy herečce Brigitte Bardot. Dodává ňadrům pěkný tvar a sedne i majitelkám větších ňader, pro které může být push-upka nepohodlná a neslušivá. Bardotku vyzkoušejte barevnou, krajkovou nebo třeba v retro stylu, který letos frčí. 

Pohodlná braletka

Protože si letošní móda žádá, abychom podprsenku neskrývaly, o slovo se opět hlásí braletky. Braletka je co do pohodlnosti srovnatelná se sportovní podprsenkou, liší se ale vzhledem. Často je lehoučká, průsvitná, krajkovaná či květinovaná a nemá žádné výztuže, často ani kostice. Letošní braletky jsou oproti těm loňským trošku masivnější. Často mají výrazná krajkovaná ramínka z přední části, zajímavé zkřížení vzadu a jiné vychytávky. A právě tyto detaily mohou z vašeho oděvu nenápadně vykukovat. Pokud jste tedy fanynkou pohodlné módy, zkuste braletku. 

Co je nejvíce sexy?

Přemýšlíte, jaký typ podprsenky je nejvíce sexy? Tak na to není snadné odpovědět. Některé ženy jsou neodolatelné v krajkované push-upce, někomu zase sekne spíše romantičtější braletka. Pokud si nejste jistá, který kousek vám nejvíc sedne, vezměte s sebou partnera, který vám upřímně poradí. A hned pro vás bude mít vánoční dárek. 

KP

Foto: Bonprix

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků