Gastro

Čokoláda: co ve vás vyvolává?

Sbírání kytiček

„Pro mne je asi nejkrásnějším pocitem na světě, když cítím vůni jarní louky pod blankytně modrým nebem a příjemně hřejícím sluncem. Při této procházce alespoň na chvíli zapomenu na běžné denní problémy a je mi krásně. Proč vám to píši? To je prosté. Ve chvíli, kdy venku je zamračeno, deštivo či jinak nepříjemné počasí, stačí mi návštěva ve vašem obchodě, ucítím tu nádhernou vůni čerstvé čokolády a připadám si opět jako na výše zmíněné procházce. Korunou tomu všemu je následně nesmírně chutná čokoláda, jež tento pocit ještě umocní!“

Tuto zprávu nám nedávno zaslal jeden z našich zákazníků GOLD PRALINES. Samozřejmě nás to velmi potěšilo, neboť právě takovéto zprávy nás utvrzují v tom, že naše snaha směřuje správným směrem. V obchodech GOLD PRALINES klademe maximální důraz kvalitu a čerstvost našeho zboží. Spokojenost zákazníka je naší prioritou!

Sortiment GOLD PRALINES se specializuje na potěšení vašich smyslů. Skládá se z pralinek z pravé belgické čokolády nejvyšší kvality, tematických čokoládových figurek, čokoládových tvarů k plnění a v neposlední řadě i kvalitní vína.

 

Více jak 100 druhů pralinek uspokojí i ty nejnáročnější chuťové požadavky. Od základních typů čokolády – mléčná, hořká či bílá – po různé typy náplní – ovocné, alkohol či koření. Pokud máte rádi překvapení, potěší vás již předem připravená ballotinka s rozmanitým výběrem pralinek.

 

Mezi nejoblíbenější čokoládové pralinky patří pralinky s potiskem s významnými památkami Prahy, např.: Hradčany, Národní divadlo, Prašná brána. Svou výraznou chutí si popularitu vydobyl i Pomerančový plátek máčený v čokoládě. V prodejnách GOLD PRALINES samozřejmě naleznete i všeobecně známé Truffle pralinky, můžete si vybrat z více jak 10 druhů. V neposlední řadě nesmějí chybět pralinky Dary moře, které svou různorodostí potěší vaše chuťové buňky. A pokud by pralinky nebyly váš šálek kávy, lámané kusy samotné čokolády již vaše přání naplní.

 

Veškeré zboží si samozřejmě můžete nechat vhodně dárkově zabalit. Od klasických ballotinek po dárkové boxy. Mezi velmi žádané obaly patří kovové boxy s motivy Alfonse Muchy a Prahy.

 

Čokoládové figurky jsou vhodné jako dárek pro každou příležitost. Jejich tematika je natolik rozmanitá, že si rozhodně každý vybere. Ať už třeba podkova pro štěstí, srdce z lásky, mobilní telefon pro podnikatele nebo kompletní šachové pole pro pravé „žravé“ šachy. Sortiment se taktéž doplňuje podle právě probíhající událostí, např. svátek zamilovaných Valentýn, Velikonoce, Den dětí, Mikuláš, Vánoce apod.

Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás! www.goldpralines.cz

Prodejny GOLD PRALINES:

Rybná 668, Praha 1,
V Jámě 5, Praha 1,
OC Futurum, Brněnská 1825/23a, Hradec Králové
Avion Shopping Park Ostrava, Rudná 114, Ostrava
OC Nisa Liberec, České Mládeže 456, Liberec

 

 

Komerční prezentace
Foto: Gold Pralines
11. 4. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků