Krása

Converse All Heart

Každoroční valentýnská limitka Converse tradičně hýří srdíčky a zamilovanou energií. Od klasických Converse až po odvážnější platformy a nečekané detaily. Jazykem této kolekce je láska, která je aktuální stále.

Kolekce s názvem All Heart je nabitá láskou a mluví jasným a jednoduchým jazykem. Hlavním motivem je totiž srdce, které se buď nenápadně skrývá a vykoukne, když to nejméně čekáte, nebo je vystavené na odiv. V kolekci objevíte buď nesmrtelné Chuck Taylor All Star, tak i novější tvary. Celkem jde o 6 srdcových modelů, které se všechny chlubí speciálními zlatými očky na tkaničky.

Chuck Taylor All Star Lift

Nejvýraznější součástí kolekce je bílá varianta Chuck Taylor All Star Lift, které se na kotníku houpe zlatý řetízek. Pohodlnost boty zajišťuje odlehčená pěna a bílý minimalistický design skvěle ladí s extravagantním řetízkem. Na podrážce nechybí červený symbol srdce, který mají i ostatní modely v černé a červené barvě.

Tyto barevné verze zdobí výšivka srdce, a to jak na zadní části nad patou v podobě drobných obrázků, tak i na jazyku boty. Místo zlatého řetízku mají kovový motiv srdce navlečený na tkaničkách. Oboje lze podle nálady sundat a hrát si s těmito doplňky, jak sami uznáte za vhodné.

Chuck Taylor All Star

Dvojice Chuck Taylor All Star je romantickou poctou nesmrtelné Converse klasice. Milovníci tohoto ikonického tvaru si tak můžou užít zamilovanou jízdu v modelu, který má všechny prvky valentýnské romantiky, a přitom jde o jednu z nejslavnějších bot světa. Opět si můžete vyhrát se zlatým kovovým srdíčkem na tkaničkách a upravit si jeho umístění podle nálady.

Chuck Taylor All Star Move Platform

Posledním modelem v All Heart kolekci jsou růžové Chuck Taylor All Star Move Platform. Výrazný, a přitom dívčí design svítí veselou barvou a zaručeně rozzáří dlouhé čekání na jaro. Srdíčka jsou schované v Converse nášivce a na podrážce. Jedno malé pak vykoukne vyšité na boční straně.

Užijte si nejen valentýnský svátek s touto veselou kolekcí. S láskou, Converse.

Všechny modely si můžete prohlédnout i zakoupit na oficiálním českém e-shopu www.converse.cz.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Converse
Zdroj fotografií: Converse
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků