Shopping

Cyklistické a fitness vybavení se slevou

Sbírání kytiček

Potřebujete si pořídit nové kolo nebo cyklistické vybavení? Navštivte obchod Olpran v pražském outletovém centru Fashion Arena Outlet Center ve Štěrboholích. Na jednom místě je k dispozici ucelený sortiment jízdních kol všech typů i velikostí, nejrůznější cyklodoplňky, ale i fitness vybavení. To všechno za outletové, vždy minimálně o 30 % nižší ceny než v běžných obchodech. Až do poloviny dubna je pro všechny navíc připravena atraktivní akce na jízdní kolo Olpran Laser Full Disc (místo původních 4.990 Kč zaplatíme nyní jen 2.990 Kč) a na posilovací lavici zlevněnou z původních 1.990 na 1.190 Kč.

Jaro už pomalu klepe na dveře a s ním přichází i lákadlo v podobě stále populárnějšího sportu – cyklistiky. Cyklostezky dnes myslí i na rekreační cyklisty. Na příjemnou rodinnou projížďku už nemusíme mít fyzičku triatlonisty, stačí jen vybavit sebe i rodinu těmi správnými koly a může se vyrazit.

Rychlou orientaci i odbornou radu podle čeho vybírat kolo právě pro naše potřeby nám nyní poskytnou přímo ve značkovém obchodě. Jistotu výhodného nákupu i velmi širokého sortimentu přináší obchod Olpran v outletovém centru Fashion Arena Outlet Center, kde je na jednom místě nepřeberné množství kol pro všechny věkové kategorie i terény. Kromě jízdních kol zde nakoupíme i nejrůznější cyklodoplňky, jako například helmy, dresy, atd.

Kromě bohatého výběru kol a všeho dalšího spojeného s cyklistikou můžeme v outletovém obchodě Olpran zakoupit také šikovné fitness vybavení (například posilovací lavice, činky, steppery, rotopedy a mnoho dalšího), se kterým se rychleji dostaneme do formy.

Speciální akce obchodu Olpran platná do 15. 4. 2011

Pokud zrovna váháte, jaké kolo si vybrat do mírného terénu, či jakým „strojem“ si vylepšit postavu do letních dní, akční nabídka obchodu Olpran vám možná usnadní rozhodování. V aktuální speciální nabídce jsou tyto dva výrobky:

Jízdní kolo OLPRAN LASER FULL DISC
Celoodpružené unisex kolo vhodné na zpevněné cesty či mírný terén je určeno pro děti od deseti let až po dospělé do hmotnosti 90 kg. 18 rychlostí zajistí pohodlnou jízdu i v kopcovitém terénu a jednoduché řazení grip shiftem zvládnou i méně zdatní cyklisté. Na výběr jsou tři barevná provedení – červeno-černá, modro-bílá a zlato-stříbrná. Standardní cena 4.990 Kč, outletová cena 3.840 Kč a akční nabídka ve Fashion Arena Outlet Center za 2.990 Kč.

Posilovací lavice OLPRAN 8222 SB
Šikmá lavice k posílení břišních svalů se dvěma 1,5 kg činkami a pružinami pro účinné posilování svalů horní části těla. Díky nastavitelné opěrce pro nohy na lavici mohou cvičit i ženy menšího vzrůstu. Standardní cena 1.990 Kč, outletová cena 1.390 Kč a akční nabídka ve Fashion Arena Outlet Center za 1.190 Kč.

Připravila: Katka
Foto: Olpran
23. 3. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků