Krása

Dárek k Valentýnu: šperk

Sbírání kytiček

Blíží se svátek svatého Valentýna. Co byste si od svého milého přála? Co třeba pěkný šperk. Nechte se inspirovat luxusními nadčasovými šperky rakouské firmy Pierre Lang z dílny vídeňských designerů! Šperky Peirre Lang jsou vyráběny ručně z ušlechtilé oceli nebo stříbra, neobsahují žádné niklové alergeny!

Máte rádi šperky ze žlutého kovu? Líbí se vám masivní náramek s motivem rozkvetlých květů nebo náušnice ve tvaru korálu? Jemný přívěšek ve tvaru hvězdičky určitě potěší všechny romantické duše. Inspirovat se můžete hlavním obrázkem.

 

Růže je symbolem skutečné lásky – prožijte romantické chvíle s touto soupravou Pierre Lang! Nechte zářit ručně zasazené kameny v náušnicích, přívěsku i prstenu!

 

Pokud někdo dává přednost stříbru, určitě ho zaujme stříbrný set – naušnice, náhrdelník, náramek a prsten s přírodními kameny.

 

Klasický tvar, přesto rafinované provedení – to je souprava přívěsku a prstenu. Červená barva je znakem vášně a smyslnosti! Nechte za sebe mluvit šperky!

 

Tento elegantní design rozzáří jakýkoliv outfit! Tříbarevný efekt vodopádu náhrdelníku můžete doplnit jedním, dvěma nebo třemi prsteny v různých barvách!

 

V jednoduchosti je krása! Blankytně modrý kámen osázený zirkony uchycený v koženém řemínku oživí jak pracovní kostým, tak rozzáří večerní róbu!

 

Každý šperk je výjimečný, stejně jako je výjimečná každá žena!

Chcete si šperky současné kolekce vyzkoušet? Navíc můžete využít speciální únorovou nabídku! Kontaktujte Janu na emailu hromadkajana@seznam.cz.

 

 

Připravila: Katka
Foto: Peirre Lang
7. 2. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků