Shopping

Dárky pro holčičky

Sbírání kytiček

Také byste pro svou malou dcerku udělala všechno na světě? Takto odvážná být nutně nemusíte. Stačí totiž, pokud jí dopřejete něco, co jí udělá radost. Ne vždy je nutné čekat na narozeniny, svátek, nebo také Vánoce.

Dárek můžete dát jenom tak, a to takový, který potěší jak ji, tak i vás. Příkladem může být puzzle s 5 000 dílky, které nabídne zábavu na několik hodin. Navíc neslouží jenom k tomu, aby pobavilo, ale zároveň ve vaší dceři podpoří řadu pozitivních vlastností. Mezi ty patří:

  • Představivost
  • Píle
  • Odhodlanost
  • Snahu dotahovat věci do konce

 

Potěší i hry na čerstvém vzduchu

Zatímco puzzle je ideální volbou na chladné deštivé dny, jsou možnosti, které se dokonale hodí při hezkém počasí. A to pokud je chcete trávit na vaší zahradě. Můžete totiž pořídit unikátní nafukovací atrakce. Některé nabízené varianty si můžete užít i vy. Tak proč na chvíli nezahodit zábrany a nestát se opět malou holčičkou? Uvidíte, že vás to bude nesmírně bavit.

Pro malé princezny

Kolikrát jste snila o tom, že budete dokonalou princeznou? Věřte, že o tom sní i vaše dcera. Tak podpořte její fantazii a princeznu z ní skutečně udělejte. V dětském věku ještě nosí dětské šperky, ale dětské náušnice by měly být kvalitní. A na jaký materiál vsadit? Jak už to bývá, tou nejlepší volbou je zcela jistě zlato. Zlato téměř nezpůsobuje nepříjemné alergické reakce ve spojení s pokožkou, a tak se hodí i dětem.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
22. 2. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků