Společnost

DEN S MARIÍ ROTTROVOU

Sbírání kytiček

Přípravy na mimořádné vánoční koncerty zpěvačky Marie Rottrové jsou v plném proudu. Sama zpěvačka nezapomíná nejen na přípravu hudební, ale i tu osobní. Dovolila nám strávit s ní den, kdy navštívila kadeřnictví, manikúru a módní návrhářku Dominiku Sedláčkovou.

Já nejsem tip člověka, který to přehání s péčí o sebe, ale pokud se jedná o veřejné vystupování, tyto záležitosti nemohu nechat náhodě. Především je důležité mít na koncerty pohodlné a pěkné šaty. Vybrala jsem si ke spolupráci salon módních návrhářek Jaroslavy Sedláčkové a její dcery Dominiky Sedláčkové,“ prozradila nám Marie Rottrová. Prozatím se šaty teprve vybírají a přijde i na šití. „V ateriéru mají převážně šaty na mladé dívky. Mně se budou šaty teprve šít. Důležité je, aby byly pro mne pohodlné a hlavně barevné,“ upřesnila své představy zpěvačka.

Marie Rottrová a módní návrhářka Dominika Sedláčková

 

Jelikož ženu dělají z větší části i vlasy, neopomněla na návštěvu salonu. „Dříve jsem chodila do kadeřnictví v Praze, ale otěhotněla mi kadeřnice a já jsem si pak našla úžasný stylový salon v Říčanech. Jsou tu velice šikovní a já to mám kousek od domu.“ V neposlední řadě si zpěvačka potrpí na krásné nehty.

Marie Rottrová si nechává krášlit nehty v Alessandro ČR technikou Striplac

 

Často a ráda něco dělám na zahradě a doma. Když pak někam jdu, mám ráda upravené nehty. Mají skvělou novinku, která se jmenuje Striplac od Alessandro. Jedná se o lak na nehty, který se lakuje jako klasický lak, každá vrstva se vytvrdí na 60 sekund v UV / LED lampě. Na nehtech drží 10 dní, poté se jednoduše odloupne. Jelikož nemám čas si obden lakovat nehty, přijde mi tento nápad úžasný,“ dodala Marie  Rottrová.

Marii Rottrovou zkrášluje vizážistka Soňa Šajdáková z Make Up Institute Prague

 

„Občas se nechávám líčit, a to především na vystoupení či do společnosti. Není lehké najít dobrého vizážistu. Proto jsem ráda za spolupráci s Make Up Institute Prague. Majitelka školy Markéta Davidovič mi vždy zajistí skvělou vizážistku,“ pochvaluje si Rottrová.

 

Nyní se už těší na své mimořádné koncerty. „Fanoušci mi během těch dvou let neustále psali, a když přišla nabídka od Nadace Agrofert Holding, abych podpořila jejich projekty pro seniory, neváhala jsem.“ MIMOŘÁDNÉ VÁNOČNÍ KONCERTY MARIE ROTTROVÉ v doprovodu Septet Plus, dětského sboru Coro Picollo a speciálních hostů se budou konat: 

2.12. v Praze

3.12. v Brně

5.12. v Ostravě

11.12. v Bratislavě

15.12. v Českých Budějovicích

16.12. v Olomouci


Prodej vstupenek je v síti TICKETPRO.

Projektu Nadace AGROFERT HOLDING na podporu starších, zdravotně a sociálně slabých spoluobčanů žijících v domovech pro seniory se bude Marie Rottrová věnovat i v příštím roce.

FOTO: www.marierottrova.cz
23. 10. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků