Akce

Design & the City

Až se budete ve dnech 3.-5. listopadu procházet centrem Prahy, konkrétně někde kolem ulice Na Příkopech, a bude vám chladno nebo nebudete vědět, kam se vrtnout, zkuste vstoupit do pasáže Černá růže.

No.

No.

Pokud se zrovna v centru procházet nebudete, ale nemáte žádný konkrétní plán či jen kolem probíháte, najděte si chvilku času, pasáž Černá růže by mohla být příjemným zpestřením vašeho dne.

Anna Barošová

Anna Barošová

Bude se zde konat totiž další ročník prodejní akce s názvem Design and the City. Poprvé tato komorní, nicméně velmi příjemná akce, probíhala letos v červnu. Pořadatelé se, jak se zdá, hodlají do budoucna vyvíjet, a tak pracují i na novém designu, rozmístění stánků a celkovém vzhledu tohoto módního svátku.


Zatímco první ročník, co se týče stánků, byl převážně v režii jednotlivých návrhářů, na podzimní svátek módy jsou nachystány paravany oddělující jednotlivé prodejce a rovněž i zkušební kabinky, takže nebude potřeba vymýšlet, kde si jednotlivé modely vyzkoušet.

V pasáži si budete moci prohlédnout oděvy, šperky, ale i drobné bytové doplňky od zhruba 30 designérů, návrhářů, šperkařů a dalších velmi šikovných lidí. Jmenovitě se tam potkáte například s Veronikou Benešovou, jejíž značku Sophistic jsme zde v jednom z článků také představovali. Bude zde k mání i kolekce pro muže od Anny Barošové. Dorazí dokonce i česká módní návrhářka působící v Paříži.

Kateřina Geislerová

Kateřina Geislerová

Součástí této prodejní akce bude i vlastní kavárna s barem, takže o pohodovou atmosféru bude dozajista postaráno. Posedět lze i v místní sushi restauraci Sakura, která je velmi příjemná. Co více si přát? Jedno je jisté, nebude to žádná masová akce, ba naopak. Využijte této příležitosti a nakoukněte pod pokličku mladého českého designu po tři dny od 10:00  do 20:00. Vystavované a prodávané kusy jsou nejen originální, ale i velmi ženské a naprosto nositelné!

Připravila: Magda
Foto: Design and the City
Zdroj: Design and the City
2. 11. 2011

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků