Akce

Designérská soutěž pro každého

Sbírání kytiček

Máte-li alespoň základní počítačové znalosti, trošku fantazie a nechybí vám originální přístup a radost z vlastní tvorby, pak se můžete přihlásit do soutěže o nejnápaditější návrh přední strany kávovaru.

Soutěž vyhlásila společnost Melitta, výrobce plně automatických espress, která vždy klade u svých výrobků velký důraz na design. Její kávovary se vyznačují nejen špičkovou technologií (danou více jak stoletou zkušeností s přípravou kávy) a jednoduchostí obsluhy, ale i nadčasovým vzhledem a kvalitními materiály. Její kávovar CAFFEO SOLO patří se svými 20 cm šířky, 32,5 cm výšky a 45,5 cm hloubky mezi nejmenší plnoautomatické kávovary na světě. A tak se bez potíží začlení do jakéhokoli interiéru.
 
 Ukázka návrhu

Ukázka návrhu

 Aby však tento kávovar získal skutečnou osobitost a stal se nepostradatelným a nepřehlédnutelným členem domácnosti, rozhodla se společnost uspořádat soutěž Design4Melitta, v níž veřejnosti nabízí možnost navrhnout podobu přední strany této šikovné mašinky. Soutěže, která probíhá od 1. 9. do 10. 12. 2010, se může zúčastnit opravdu kdokoli.

 
Šablona odpovídající vzhledu přední strany kávovaru je ke stažení na www.design4melitta.cz. Na těchto stránkách je také k dispozici speciální editor, který účastníkům soutěže umožní okamžite zkontrolovat výsledek své práce – po uložení návrhu dokáže zobrazit náhled kávovaru s aplikací vlastního návrhu.
 
Co mohou soutěžící vyhrát?
Ve hře jsou tři plně automatická espressa Melitta CAFFEO SOLO, pro absolutního vítěze pak letošní novinka CAFFEO C.I. a možnost navrhnout design pro limitovanou edici espress CAFFEO SOLO, která bude následně vydražena a výtěžek bude věnován na charitativní účely. Jednotlivé návrhy bude hodnotit odborná porota, která také vyhlásí tři dílčí vítěze – nejlepšího designéra měsíce září, října a listopadu, přičemž každý z vítězů získá kávovar Melitta CAFFEO SOLO.
Celkového vítěze a tvůrce zmíněné limitované edice vybere v prosinci veřejnost na webových stránkách soutěže. Zde také bude k dispozici fotogalerie všech přijatých návrhů. O průběhu soutěže budou průběžně informováni i fanoušci facebooku Melitta Česká republika.
 
Pravidla soutěže a další informace jsou k dispozici na www.design4melitta.cz
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Melitta
13. 10. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků