Shopping

Desigual v obchodním centru Chodov

Sbírání kytiček

Po Václavském náměstí se obchodní centrum Chodov stává druhým místem, kde si milovníci aktuálních módních trendů můžou vylepšit svůj outfit o nejnovější kousky španělské módní značky Desigual.

Pokud vám značka Desigual ještě nic neříká, pak vězte, že jde o hravou a barevnou módu pro dámy, pány i naše nejmenší a samozřejmě také celou řadu doplňků. Novinkou pak je speciální řada Cirque du soleil a linie Desigual by L., kterou pro Desigual vytvořil světoznámý módní návrhář Christian Lacroix.


Obchodní centrum plánuje otevření své nové prodejny ve velkém stylu. Na co se můžete 8. června a v následující dny těšit? Čeká vás týden nových módních trendů, v jehož rámci se představí také další značky OC Chodov. V pátek 8. 6. proběhne taneční show (od 14, 16, a 18 hodin) a v sobotu 9. 6. se slavnostně zahájí Chodov Fashion Week, který potrvá do 16. 6. – v tento den vyvrcholí přehlídkou nejnovějších módních kolekcí různých značek. Připravuje se také soutěž o spoustu dárků značky Desigual a řada dalších příjemných akcí, podrobnosti najdete na facebooku obchodního centra.

Text: Marcela
Foto: archiv OC Chodov
30. 5. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků