Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Darování vajíček – máte zkušenost? Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?

#113848

Ahoj, já jsem byla darovat na klinice IVF Zlín a šla jsem do toho s podobnými obavami 🙂 Nakonec mě překvapilo, jak moc mi všechno dopředu vysvětlili a že na nic netlačili. Celý proces je postupný – nejdřív vyšetření, pak krátká stimulace a odběr, který proběhl bez komplikací. Hlavně jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukách a že se o mě opravdu starají.

UŽIVATEL