Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Darování vajíček – máte zkušenost? › Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?
8. 5. 2026 v 23:07
#113848
Dominika Myslínová
Účastník
Ahoj, já jsem byla darovat na klinice IVF Zlín a šla jsem do toho s podobnými obavami 🙂 Nakonec mě překvapilo, jak moc mi všechno dopředu vysvětlili a že na nic netlačili. Celý proces je postupný – nejdřív vyšetření, pak krátká stimulace a odběr, který proběhl bez komplikací. Hlavně jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukách a že se o mě opravdu starají.