Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Darování vajíček – máte zkušenost? Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?

#113863
Marie Jílovcová
Účastník

Zdravím, taky mám dobrou zkušenost se Zlínem a souhlasím s tím přístupem, je hodně lidský a klidný. Všichni tam byli příjemní a měla jsem prostor se na cokoliv zeptat, což mi hodně pomohlo zvládnout nervozitu. Navíc mě průběžně kontrolovali, takže jsem se cítila bezpečně i během stimulace. Vím i od ostatních holek, že se tam dárkyně často vrací, což o něčem vypovídá.

UŽIVATEL