Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Kremace pro pejska – Olomouc › Odpověď na: Kremace pro pejska – Olomouc
11. 5. 2026 v 0:38
#113867
Marie Jílovcová
Účastník
Zdravím, my jsme bohužel tuhle situaci řešili letos na jaře 😔 Nakonec jsme se obrátili na krematorium zvířat v Olomouci a byli jsme opravdu vděční za jejich přístup. Všechno nám trpělivě vysvětlili, nikam netlačili a člověk měl pocit, že chápou, jak moc to bolí. Vybrali jsme si i malou urničku a celé to proběhlo důstojně a klidně http://www.kremacezviratekolomouc.cz/sluzby