Odpověď na: Podložka pro děti na hraní

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Podložka pro děti na hraní Odpověď na: Podložka pro děti na hraní

#113939
Klára Doležalová
Účastník

Holky a máte některá zkušenost i s hrazdičkou od Evy Kiedroňové http://www.kennyshop.cz/hrazdicka-s-doplnky ? 😊 Kamarádka mi ji doporučovala hlavně kvůli správnému vývoji miminka, ale přiznám se, že jsem o tom dřív vůbec neslyšela. Líbí se mi, že to není jen barevná hračka na chvíli, ale že za tím stojí nějaký smysluplný koncept. Zajímalo by mě, jestli ji děti opravdu využijí delší dobu.

UŽIVATEL