Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Darování vajíček – máte zkušenost? › Odpověď na: Darování vajíček – máte zkušenost?
13. 5. 2026 v 19:56
#113942
Alžběta Horová
Účastník
Není, nemusíš se bát. Já jsem to na sobě vůbec nepociťovala, jen jsem měla malinko nafouknutý podbříšek, ale jako fakt maličko. Jinak nic. Já se teda bála i těch injekcí, ale ty jsou tak malé, že to ani necítíš. A celkově jsi pořád pod dohledem, chodíš na kontroly, takže kdyby se cokoliv dělo, ohlídají tě.