Odpověď na: Zmenšení prsou

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Zmenšení prsou Odpověď na: Zmenšení prsou

#113945
Kateřina Marková
Účastník

Holky, souhlasím, já jsem u MUDr. Justana byla na prsou taky a péče kolem byla fakt TOP 🙂 Personál milý, prostředí krásné a po operaci jsem měla pocit, že se o mě fakt starají. I kontroly byly rychlé a bez problémů, všechno hezky navazovalo. Kdybych šla znovu, jdu zase k němu 👍

UŽIVATEL