Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Zmenšení prsou › Odpověď na: Zmenšení prsou
13. 5. 2026 v 23:05
#113945
Kateřina Marková
Účastník
Holky, souhlasím, já jsem u MUDr. Justana byla na prsou taky a péče kolem byla fakt TOP 🙂 Personál milý, prostředí krásné a po operaci jsem měla pocit, že se o mě fakt starají. I kontroly byly rychlé a bez problémů, všechno hezky navazovalo. Kdybych šla znovu, jdu zase k němu 👍